Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto

Maloobchod

Maloobchod

Program Maloobchod je určený firmám a podnikateľom zaoberajúcim sa maloobchodným predajom.

Cena bez DPH124,98 €

Cena s DPH 149,98 €

Merná jednotka
Odkazy Stránka produktu
Porovnať

UPOZORNENIE
V prípade objednávky programu MRP MALOOBCHOD na IČO právnickej alebo fyzickej osoby, je potrebné, aby objednávateľ objednal alebo bol už užívateľom minimálne softvérového modulu MRP Sklad. Uvedené programy musia byť zakúpené na to isté IČO.

Maloobchod obsahuje nasledujúce agendy:

Pokladňa

Modul je určený na vytváranie a tlač paragónov. Pri vytváraní paragónu je možné zadávať rôzne zľavy a prirážky. Je možné mať viac rozpracovaných paragónov. Platby kartou a stravnými lístkami sú podporované. Program podporuje aj premenné čiarové kódy - využitelné pre načítanie ceny váženého tovaru - napr. v mäsiarstve, potravinách, atď... V module Pokladňa je možné vyhľadávať v zozname tovaru podľa rôznych kritérií - podľa názvu tovaru, ceny, čísla skladovej karty, kódu tovaru, EAN kódu.

Rozpracované doklady

Obsahuje zoznam rozpracovaných paragónov, umožňuje prevziať rozpracované paragóny späť do Pokladne a tu paragón dokončiť. Rozpracované paragóny je možné filtrovať podľa predavačov. Maloobchod spolupracuje s bezdrôtovým PDA systémom Camarero, ktorý slúži na obsluhu zákazníkov na prevádzke - systém vytvára rozpracované doklady v pokladni.

Archív dokladov

Archív dokladov obsahuje zoznam vystavených paragónov. Môžete ich využiť napr.: - k vyhľadaniu paragónu pre účely reklamácie - k stornovaniu paragónu

Predavači

Slúži k pridávaniu, mazaniu v zozname predavačov a hlavne k podrobnému nastaveniu oprávnenia jednotlivých predavačov. Každý predavač môže mať prednastavený iný sklad.

Hotovosť

Umožňuje zadávať vklady a výbery hotovosti. Zobrazuje aktuálny stav pokladne. Umožňuje tlač dokladov pri vkladoch a výberoch hotovosti.

 

Podrobný popis systému nájdete tu....

AKCIA 40%

MRP Company, spol. s r.o. © Všetky práva vyhradené | MRP v Čechách