Vitajte môžete sa Prihlásiť alebo si Vytvoriť konto

O nás

Účtovné programy dodávame vo forme ZÁKLADNÝCH VERZIÍ, MULTIVERZIÍ a SIEŤOVÝCH VERZIÍ:
  • ZÁKLADNÁ VERZIA - umožňuje evidovať agendy jeden rok, alebo vedenie účtovníctva jednej firmy na jednom počítači.
  • MULTIVERZIA - umožňuje evidovať agendy niekoľko rokov dozadu (zjednodušenie ročných uzávierok) alebo vedenie účtovníctva viacerých firiem - teoreticky „9999“ firiem na jednom počítači.
  • SIEŤOVÁ verzia - umožňuje prístup viacerých užívateľov sieťovo prepojených počítačov do programu.


MRP K/S - účtovný systém 3. generácie

produkty_ks

Vlajková loď účtovných programov MRP!

Ucelený účtovno-informačný systém, ktorý posúva hranicu dokonalosti a vytvára tak nové merítko kvality v oblasti účtovných systémov. MRP-K/S v sebe spája na jednej strane mohutný nástroj pracujúci s maximálnou precíznosťou a spoľahlivosťou (vďaka použitej technológii Klient/Server) a na druhej strane si udržuje jednoduchosť a ladnosť ovládania, flexibilitu k meniacej sa legislatíve a intuíciu k rastúcim potrebám užívateľov. Snahou tvorcov tohoto systému bolo vytvoriť dielo, ktoré by v maximálnej možnej miere dokázalo povzniesť a nadchnúť obsluhujúci personál aj pri takej (na prvý pohľad nezaujímavej) činnosti, akou je spracovanie dát účtovných agend. Vďaka použitej vysoko produktívnej technológii DMAL® (viac na www.dmal.cz) sa MRP podarilo dosiahnuť aj bezkonkurenčné ceny tohoto systému. Je určený firmám a podnikateľom, požadujúcim na prvom mieste spoľahlivosť a bezpečnosť firemných dát. Tento účtovný systém je možné prevádzkovať ako v lokálnej počítačovej sieti, cez internet, tak aj len na jednom počítači.

 

MRP-Vizuálny účtovný systém (Windows aplikácie)

produkty_viz

Jedná sa o moderný účtovno-informačný systém, v ktorom MRP v maximálnej možnej miere využila svoje skúsenosti z už veľmi úspešného MRP-Univerzálneho účtovného systému. Uvedením tohto účtovného systému na trh si MRP ešte viac upevnila svoje popredné miesto medzi účtovnými systémami. 

Od prvopočiatku bol určený náročným užívateľom pracujúcim výhradne pod najmodernejšími systémami Windows. Kúpou licencie si užívateľ nekupuje len pragmatického pomocníka na vedenie vnútropodnikových agiend, ale získava aj elegantný informačný systém. Ocenia ho nielen bežní spracovatelia účtovných agiend, ale aj ekonómovia a riaditelia firiem, pretože im (okrem iného) umožní spracovávať analýzy hospodárenia aj v grafickej podobe v animovanom 3D zobrazení (tieto analýzy sú súčasťou účtovníctva aj v tej nejzákladnejšej verzii), plánovať rozvoj firmy, výrobu alebo len vytvárať komfortné (užívateľsky modifikovateľné) tlačové výstupy.
Celý systém je zostavený z jednotlivých modulov alebo modulových zoskupení - zákazník si tak kupuje len tie moduly, ktoré ku svojej práci momentálne nevyhnutne potrebuje.


MRP® účtovné agendy sú pod neustálou kontrolou profesionálnych účtovných firiem, daňových poradcov a audítorov. Ak sa chcete presvedčiť o kvalite našich programov skôr, ako si objednáte plnú licenciu, doporučujeme Vám vyskúšať si najkôr DEMOVERZIU (bez registrácie cez internet). Na demoverzii si overíte funkcie, ovládanie a výstupy programu. Demoverzie k programom si môžete zdarma stiahnuť z našej internetovej stránky v ponuke Sťahovanie - Demoverzie, alebo vám ich môžeme poslať ako komplet na CD nosiči.

Účtovné programy dodávame aj vo forme MULTIVERZIÍ (len na jeden PC), ktoré umožňujú evidovať agendy niekoľko rokov dozadu (zjednodušenie ročných uzávierok), alebo vedenie účtovníctva teoreticky “9999” firmám na jednom počítači, prípadne SIEŤOVÝCH verzií (pre prácu v sieti LAN).
V cene programu je jedna licencia na jeho vlastné používanie na jednom PC a manuál. Nie je v nej zahrnuté školenie a inštalácia.

Licenčné podmienky a rozsah záruky na MRP® softvér

Výukové programy pre školy

HotLine poradenstvo a ďalšie doplnkové služby pre registrovaných užívateľov našich programov.

 Olymp ročnej uzávierky je pohoda pri vypracovaní daňových priznaní v MRP účtovných programoch.

 

MRP Company, spol. s r.o. © Všetky práva vyhradené | MRP v Čechách